Zúčastněte se „Dnů pasivních domů“

10.08.2016 15:12

I letos v České republice proběhne mezinárodní akce nazvaná „Dny pasivních domů". Tato celosvětová prezentace pasivních domů a bytů se bude konat od 11. do 13. listopadu 2016.

Během tohoto víkendu majitelé pasivních domů zpřístupní svá obydlí zájemcům o tento typ bydlení. Cílem akce je ukázat v praxi, jak pasivní domy fungují, a předat zkušenosti majitelů všem zájemcům o pasivní bydlení. Patříte-li mezi ně, máte tak jedinečnou šanci zjistit, jak se v takovém domě bydlí. Seznam domů po celé České republice, které se do akce zapojí, a to včetně informací o otevírací době, bude zveřejněn na stránkách www.pasivnidomy.cz.

Zapojte se i vy

Pokud jste majitelem pasivního domu nebo bytu, můžete jej zpřístupnit veřejnosti. Centrum pasivního domu, které celou akci zaštiťuje, může garantovat, že návštěva pasivních domů je vždy v režii jejich majitelů, kteří se sami rozhodnou, v jaké míře a za jakých podmínek se hostům budou věnovat a v kterých dnech a čase svůj dům otevřou. Máte-li známé, kteří bydlí v pasivních domech a byli by ochotni otevřít svůj dům veřejnosti, zapojte je také.

Jak na to?
 

  1. Vyplňte jednoduchý formulář , a to nejpozději do 31. srpna 2016. V případě jakýchkoli problémů se obracejte na adresu petr.zabka@pasivnidomy.cz 
     
  2. Všechny zúčastněné domy musí být zaregistrovány v Katalogu pasivních domů, aby je zde mohli návštěvníci dohledat. Pokud zde Váš dům ještě není, můžete jej jednoduše doplnit - stačí se registrovat a přidat svůj dům (můžete i později).